Sauna domowa – świątynia melomana

muzyka w saunieTowarzyszy nam na co dzień – w drodze do pracy, w restauracji, w radiu. Wprawia nas w dobry nastrój, wyzwala energię i siły witalne, sprawia, że widzimy świat w pozytywnych barwach. Stanowi tło do codziennego życia. Muzyka.

Badania pokazują, iż słuchanie muzyki aktywnie oddziałuje na układ krwionośny i oddechowy, obniża ciśnienie krwi i poprawia pamięć. Wpływa także na produkcję neuroprzekaźników przez mózg, wydzielanie epinefryny, noradrenaliny, serotoniny i dopaminy. Wspomniane związki chemiczne znacznie oddziałują na nasz nastrój, redukują codzienny stres i zaburzenia lękowe. Z przeprowadzonych badań wynika również, iż najbardziej zbawienny wpływ na nasze samopoczucie mają nie przypadkowe utwory, lecz nasza ulubiona muzyka.

Zapewne nie jeden z was marzył o tym, aby urozmaicić nią sobie pobyt w domowej saunie. Firma Wandex wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom.

Mając na względzie korzystny wpływ muzyki na samopoczucie oraz jej istotne znaczenie w życiu człowieka zaopatrujemy produkowane przez nas sauny w system nagłaśniający, montowany w specjalnie przeznaczonych do tego gniazdach w konstrukcji sauny. Odpowiednie rozmieszczenie źródeł dźwięku  oraz doskonała izolacja akustyczna sauny umożliwiają odbiór muzyki na najwyższym poziomie. Pozwala to cieszyć się ulubionymi nagraniami oraz wzmacnia pozytywne doznania towarzyszące wypoczynkowi w saunie.