STREFA SCHŁADZANIA

Strefa schładzania, wbrew powszechnie panującym stereotypom, jest nie mniej istotnym elementem każdego obszaru SPA. Ekstremalne przeżycia, jakie zapewni ochłodzenie ciała po kąpieli w saunie pod kaskadą lodowatej wody wprost z wiadra prysznicowego lub peeling miękkim granulatem lodowym w studni lodowej – to jest to, co sprawi, że o Waszym SPA szybko zrobi się głośno, a obiekt zapełni się amatorami niezapomnianych wrażeń (zobacz jak prawidłowo korzystać z sauny)

  • tradycyjne kabiny prysznicowe wyposażone w różne rodzaje strumieni wodnych: deszczownice, panele prysznicowe, wylewki knaffa, wiadra prysznicowe, dysze masażu. Realizujemy na wymiar kabiny prysznicowe bezprogowe oraz całe systemy natrysków dla stref schładzania o dowolnych kształtach: ślimaki, owalne, okrągłe, proste, z przeszkleniami lub wykończone w mozaice.

prysznic, natrysk, kabina natryskowa, bezprogowa

  • wiadra prysznicowe wykonane z egzotycznego drewna najwyższej jakości, trwałe, impregowane, mocowane do sufitu lub ściany.

wiadro prysznicowe, wiadro bosmańskie, wiadro do schładzania, po saunie

  • ścieżki Kneipp’a do hartowania organizmu poprzez naprzemienne kąpiele stóp w ciepłej i zimnej wodzie.

ścieżka Kneippa, baseniki do kąpieli stóp

  • balie drewniane do schładzania organizmu po kąpieli w gorącej saunie lub łaźni parowej.

beczka, balia, beczka saunowa, po saunie, wanna drewniana

  • studnie i fontanny lodowe w dowolnych aranżacjach, np. usytowane wyspowo jako centralny punkt strefy schładzania w formie fontanny lodowej, lub jako osobna kabina schładzania zaaranżowana w formie groty lodowej.

studnia lodowa, fontanna lodowa, lód, SPA, peeling lodowy

  • emocjonalne natryski wrażeń – nieograniczona gama rozwiązań, dająca szerokie pole do popisu projektantom SPA. Najbardziej innowacyjne rozwiązania, pozwalające na łączenie różnych bodźców i zmysłowych wrażeń, które rozbudzą wszystkie zmysły i ukoją emocje. Zaawansowana technologia pozwala na zabawę światłem, dźwiękiem, zapachem oraz przede wszystkim strumieniem i temperaturą wody. Dzięki specjalnym rozwiązaniom i inteligentnemu systemowi sterowania, dobieramy optymalne wartości i opracowujemy najlepsze rozwiązania na daną powierzchnię.

prysznic wrażeń, emotional shower, armatura prysznicowa