Strefa wypoczynku

Strefa wypoczynku i relaksu SPA – możliwości i rozwiązania ogranicza chyba tylko wyobraźnia naszych klientów i projektantów. Słoneczne plaże SUNSKY o niesamowitych właściwościach relaksacyjnych i regeneracyjnych, wanny JACUZZI z hydromasażem wodnym i powietrznym, klimatyczne groty solne, ergonomicznie profilowane, podgrzewane leżanki wypoczynkowe, ścieżki Kneipp’a o prozdrowotnych właściwościach hartujących organizm… A to wszystko tylko niewielki wycinek możliwości i rozwiązań, jakie możemy zaproponować Wam i Waszym klientom!

  • profilowane ławy i leżanki wypoczynkowe - ergonomicznie profilowane siedziska z wygodnymi oparciami i energooszczędnym systemem podgrzewania. Projektujemy i wykonujemy na wymiar korpusy ław i leżaków wypoczynkowych w każdym kształcie i wymiarze oraz obkładamy okładzinami (mozaiką ceramiczną, szklaną, porcelanową, drewnianą, itp.) w kolorach i fakturach dobranych do wystroju wnętrza.

leżaki, ławy ceramiczne podgrzewane

  • groty solne – wyjątkowe pomieszczenia relaksu nasycone mikrocząsteczkami mikroelementów, m.in.: jodu, sodu, potasu i wapnia. W realizowanych przez nas grotach proponujemy montaż urządzenia produkującego aerozol solny, tzw. halogeneratora, potęgującego ich lecznicze działanie. Niezwykle czyste powietrze i mikroklimat groty solnej wspomaga walkę z chorobami układu oddechowego, działa oczyszczająco, przeciwgrzybicznie, oraz przeciwalergicznie.

grota solna, sól w saunie, sauna solna

  • Słoneczne łąki „SUNSKY” – strefy wypoczynku z lampami nasłoneczniającymi niemieckiego producenta dr Kern. Doskonałe urządzenie relaksujące, regenerujące i eliminujące zmęczenie. Dostępne z systemem sterowania dla domowych stref relaksu oraz monetnikiem na powierzchnie komercyjne.

słoneczna plaża, słoneczna łąka, SUNSKY

  • ścieżki Kneipp’a – tzw. „ścieżki zdrowia”, służące do hartowania organizmu poprzez naprzemienne, ciepłe i zimne kąpiele stóp. Realizowane wg indywidualnych projektów, tak aby jak najlepiej spełniały oczekiwania naszych klientów i wpisywały się w przestrzeń SPA i Wellness Waszego obiektu.

ścieżka kneippa, baseniki do moczenia stóp

wanna z hydromasażem, jacuzzi, whirlpool, minibasen, SPA

  • gabinety masażu ze stołami do zabiegów mokrych hammam - specjalnie projektowane stoły do masażu hammam, gwarantujące komfort i bezpieczeństwo zarówno klientom salonu jak i osobom wykonującym zabiegi. Na życzenie inwestora wyposażamy gabinety zabiegowe w aparaturę niezbędną do procedur zabiegów mokrych: peelingów, maseczek mokrych, masaży, (m.in. generatory pary odpowiednie do kubatury pomieszczenia, specjalistyczne pompy aromatów zapachowych, itp.) oraz doradzamy w kwestiach ergonomicznego urządzenia gabinetu masażu, aranżacji wnętrza, itp.)

hammam, hamam, łaźnia turecka, parowa, sauna mokra