Wanny z hydromasażem JACUZZI

Hydromasaż Jacuzzi

Jesteśmy dystrybutorem wanien z hydromasażem i minibasenów oryginalnych włoskich producentów urządzeń do hydroterapii. W ofercie naszych dostawców znajduje się ponad sto różnych modeli wanien z hydromasażem i minibasenów: wanny wewnętrzne, jedno, dwu- i wieloosobowe, minibaseny wewnętrzne i zewnętrzne (ogrodowe). Ogromną wagę przykładamy do jakości wykonania urządzeń i technologii uzdatniania wody – z tego względu współpracujemy tylko i wyłącznie ze światowej klasy producentami i dostawcami rozwiązań, którzy gwarantują całkowite bezpieczeństwo odbiorcom swoich produktów.hydromasaz minibasen jacuzzi

Wanny z hydromasażem

Wanny jedno-, dwu- i wieloosobowe z dyszami hydromasażu to rozwiązania typowe dla użytku domowego (prywatnego). Wanny nie posiadają filtrów ani stacji uzdatniania, przez co wymagają bieżącej wymiany wody. Dzięki różnorodnym kształtom i wymiarom, stosunkowo łatwo jest dobrać odpowiedni model wanny na daną powierzchnię pokoju czy salonu kąpielowego.

Minibaseny SPA

Wieloosobowe minibaseny SPA z jednostkami filtrującymi i uzdatniającymi wodę (tzw. SPA-packi) to profesjonalne rozwiązania zarówno dla użytkowników prywatnych (minibaseny ogrodowe), jak również odbiorców komercyjnych (powierzchnie użytku publicznego). Zastosowanie zaawansowanych technologicznie rozwiązań i odpowiedniego doboru rozwiązania na daną powierzchnię (lampy UV, filtry kartuszowe lub piaskowe, stacje diagnostyczne i automatyczne systemy dezynfekcji wody), znacznie ułatwia pielęgnację wody, co sprawia, że inwestorzy coraz częściej i chętniej decydują się na wprowadzenie urządzeń hydromasażu na powierzchnie SPA.