Wiadro drewniane

wiadro drewnianeJeśli jesteś spragniony niekonwencjonalnych rozwiązań w Twoim domu, wiaderko prysznicowe powinno sprostać Twoim gustom. Zazwyczaj stosuje się je jako uzupełnienie standardowego wyposażenia strefy SPA, w ostatnim czasie zdobywa również popularność przy urządzaniu wnętrz prywatnych.

Wiaderko prysznicowe sprawdza się w sytuacjach, kiedy pragniemy w sposób natychmiastowy schłodzić nasze ciało, np. tuż po wyjściu z sauny lub łaźni. Orzeźwiający strumień wody pobudzi nas i napełni chęcią do dalszej aktywności. Zabieg ochładzania organizmu można powtarzać wielokrotnie, gdyż urządzenie zaopatrzone jest w automatyczny system napełniania wodą, złożony z zaworu pływakowego oraz dźwigni do przechylania. Regulowana pojemność wiaderka wynosi około 10-15 litrów.

Wiaderka wykonuje się z drewna modrzewiowego, amuru lub egzotycznego drewna kambala. W celu uzyskania maksymalnej trwałości i bezpieczeństwa oraz utrzymania wiadra w czystości obudowę wiadra pokrywa się warstwą wodoodpornego lakieru. W ofercie firmy WANDEX można wybrać jedno z dwóch rodzai mocowania wiaderka: bezpośrednio do ściany bądź też do sufitu za pomocą łańcucha. Zaczepy oraz wszelkie okucia do wiaderka wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej.

Poza walorami użytkowymi oraz funkcjonalnością urządzenie cechuje się również atrakcyjnym designem. Z pewnością stanie się ozdobą niejednego pomieszczenia i stworzy w nim unikalny klimat.

Proponowane przez firmę WANDEX urządzenie jest elementem łatwym w montażu i obsłudze, w związku z czym można cieszyć się jego walorami bez zbędnego nakładu pracy.